Skip to content

Jak zostać Patronem.... ... i Współtwórcą strony Nie Tylko Bajki

Patronite - logo

Bajki piszę od kilku lat i przez cały ten czas, sam wybierałem tematy, które w nich poruszam. Całkiem niedawno pojawił się pomysł, by zaprosić do współpracy tych, dla których tworzę i którzy są dla mnie, jako pisarza najważniejsi – czytelników moich bajek.

A ponieważ jedną z zasad, które bardzo cenię sobie w życiu jest równowaga w dawaniu i braniu oraz wymiana dobrej energii, postanowiłem zrobić to przez Patronite.
I tak oto teraz każdy Miłośnik Bajek może zostać współtwórcą historii, które pojawiają się i pojawiać będą na stronie Nie Tylko Bajki.

Zatem…

…zapraszam cię w tę bajkową podróż, byś mógł stać się ważną częścią bajkowej rodziny. O tym, jak bardzo chcesz się w nią zaangażować, zdecydujesz w trakcie wybierania jednego z 5 progów wsparcia jako Patron:

Patronite progi
W tym celu wejdź na profil strony Nie Tylko Bajki:

 https://patronite.pl/nietylkobajki 

i najedź myszką na wybrany próg, a na niebieskim tle pojawi się napis Zostań Patronem“. Wystarczy, że w niego klikniesz, a dalej zostaniesz poprowadzony przez twórców Patronite. Moją wdzięczność postanowiłem wyrazić na wiele sposobów, a ich wybór pozostawić tobie. 

Wpłacając co miesiąc wybraną kwotę, pomagasz mi w dotarciu do 6 celów podróży, jakie obrałem. Przeczytasz o nich na profilu strony w zakładce “Wizytówka“. 

Dziękuję ci, że jesteś i odwiedzasz do miejsce. 
Zrobię wszystko, by było ku temu coraz więcej powodów, a każdy następny był lepszy od poprzedniego. Mam nadzieję, że niejeden raz uda mi się ciebie zaskoczyć. 

Tobie i twoim bliskim życzę tego, co najlepsze, a sam wracam do pisania i nagrywania bajek

Pogodny Piotr